Arrestohet në mes të Tiranës një hajdut i cili terrorizonte kryesisht gratë duke u vjedhur me dhunë çantat dhe sendet personale.

 

Në pamjet e mëposhtme duket hajduti i cili është kapur nga dy të rinj menjëherë pasi kishte vjedhur çantën e një zonje në afërsi të sheshit Skenderbej.

 

Ai është mbajtur me forcë deri në momentin që erdhi policia dhe e shoqëroi për në komisariat.

 

Pranë efektivëve ishte dhe zonja e cila u grabit me forcë nga i riu në mes të ditës.

 

Dyshohet se autori ka kryer disa vjedhje të tjera me dhunë në rrugët e Tiranës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.