Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës këtë të premte.

 

 

Një person është konstatuar i vetëdjegur me benzinë.

 

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:40, në lagjen nr. 13, Durrës, është konstatuar dyshohet i vetëdjegur me lëndë djegëse (benzinë), një shtetas ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e këtij shtetasi dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *