23-vjeçari Ardian Tusha është arrestuar nga policia e Durrësit, pasi gjate kontrollit te ushtruar pranë banesës e tij, është gjetur një arsenal armësh. Policia sekuestroi një pushke, nje automatik, nje sasi fishekësh dhe nje pale dylbi. Dyshimet se Tusha mbante arme, linden pasi ai kishte kërcënuar me jete nje 50 vjeçar, pas nje konflikti per çështje pronësie. 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *