Dy persona u arrestuan ne Durrës, njëri prej të cilëve marinar i forcave detare, ndërsa një tjetër është shpallur ne kërkim nga policia, si te dyshuar për trafik droge. Gjatë kontrollit atyre iu gjet 10 kilogram kanabis. Arjan Tabaku dhe Romin Davidhi u kapen brenda qytetit,  teksa po transportonin hashashin me makinën e tyre. Policia gjeti dhe sekuestroi edhe një armë zjarri, fishekë, 2 automjete dhe katër telefona celularë. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *