Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të mërkurë në Durrës.

Një grua 74-vjeçare me iniciale Xh.G. dyshohet se pasi është larë në det nuk është ndjerë mirë dhe u dërgua drej Urgjencës së qytetit bregdetar.

E moshuara ka ndërruar jetë gjatë transportit për në spital.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *