Vete kreu i PBDNJ-se Vangjel Dule, nuk ka bere shume komente rreth takimit me kryetarin e demokrateve Basha. Ai tha për “Vizion Plus” se është folur për tema politike.

Z. Dule sot patët një takim me kreun e PD-së Basha, çfarë u diskutua?

Po ishte nje takim, një takim koretezie dhe natyrisht në një takim të tillë ishte e pashmangshme diskutimi i gjithë axhendës politike, që preokupon realitetin tonë.

Parashikohet nje aleance e re?

Do kemi kohe t’i themi

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *