Pushimet e këngëtares seksi Shkëndije Mujaj nuk kanë mbaruar ende dhe destinacioni i saj ngelet po i njëjtë, Dubai.

Duket se Shkëndija po shijon çdo sekondë të qendrimit të saj atje dhe po ndan me fansat gjithë eksperiencën e saj.

Së fundmi ka postuar në Instastory një foto ku shihet pranë një makine luksoze, si gjithmonë me një veshje ekstravagante që nxjerr në dukje gjoksin e saj të madh.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *