Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa si gjithmonë do të jetë në qendër të vëmendjes dhe shumë e dashur për audiencën.

 

Artistja shqiptare 23 vjeç ka shkëlqyer në Festivalin e filmit në Kanë, ku ka marrë pjesë edhe në një darkë private të organizuar nga Alejandro Agag për të festuar premierën e “And Ëe Go Green”.

 

Lipa është paraqitur në një fustan të zi transparent, derisa e kishte kombinuar me aksesorë mjaft të veçantë.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *