Dua Lipa në  pjesmarrjen e saj në “MTV EMA” ku ka performuar këngën e saj më të re “Don’t start noë ishte veshur një trupore të zezë me një palë geta në të njëjten ngjyrë dhe veshja e saj ju pëlqeu të gjithëve.

 

Kjo nuk ishte një veshje që shihej një ‘look’ të tillë, sepse dy muaj më parë Bella Hadid është veshur pak a shumë njësoj si Dua.

 

Bella u shfaq me të njëjtën veshje në javën e modës në Paris.

 

Në fakt nuk do të ishte e habitshme nëse Dua është frymëzuar apo ka marrë leksione stili nga Bella, duke qenë se tashmë ato kanë një lidhje edhe më të fortë, për shkak të romancës së Anëar Hadid me këngëtaren me origjinë shqiptare.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *