Në Britaninë e Madhe festohen Dita e Nënës, Dua Lipa në një ditë të tillë është kthyer pas në kohë dhe ka publikuar pak orë më parë disa foto nga fëmijëria, ku shfaqet bashkë me të ëmën në bregdet.

 

‘Urime Dita e Nënës për heroinën time. Faleminderit që më mësove që shëndeti dhe lumturia gjithmonë vijnë së pari dhe që puna e madhe dhe pasioni gjithmonë do të jenë forca shtytëse për ëndrrat e mia. Të dua”.

 

Kujtojmë që kënga e fundit e Lipës është  “Sëan Song”, njëherësh kolonë zanore e filmit “Alita Battle Angle”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *