Një dron ka mbërritur në “Ferma VIP” dhe këtë herë për Ditean.

“Na mungon Teci jonë! 24/7 me ty”, shkruhej në banderolë.

Ditea u shpreh se ishin dy shoqet e saj të ngushta që e kanë surprizuar pak orë para spektaklit.

“Gocat e mia ju dua! Është Daniela dhe Anxhi, shoqet e mija të ngushta”, thotë e përlotur Ditea.

Fermerja ishte e mërzitur dhe e lodhur, por kjo surprizë nga mikeshat e saj e ka lumturuar. Ky  nuk është droni i parë për Ditean, pasi pak ditë më para ajo u surprizua nga motra e saj Sarah Berisha.

“Ferma VIP 1” dhe Ferma “Ferma VIP 2” janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *