Policia e Kamzës ka arrestuar një 25-vjeçar, pasi ka përplasur me makinë punonjësen e policisë bashkiake.

 

G.R., duke drejtuar mjetin e tij në sensin e kundërt të lëvizjes, në rrugën “Berisha”, nuk i është bindur urdhrit të polices për të ndaluar dhe gjatë tentativës për t’u larguar, e ka goditur atë në këmbë.

 

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.