Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, pas deklaratës së aleatit të saj demokrat Lulzim Basha për diegien e mandateve, është shprehur se  kryeministri Edi Rama nuk ka parë gjë akoma.

 

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, Kryemadhi shkruan se beteja e opozitës do të vazhdojë kundër shefit të qeverisë dhe bandave.

 

“Beteja kundër Ramës dhe bandave të krimit vazhdon. Nuk ka parë gjë akoma!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *