Një djal i ri humbi jetën mesnatën mes të premtes dhe të shtunës në Lezhë.

Sipas informacioneve të policisë, bëhet fjalë për një aksident rrugor të ndodhur në aksin rrugor  Torovicë- Balldre.

Mjeti tip “Fiat” ka dalë nga rruga , e për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, shtetasi R.P., 24  vjeç, banues në Balldre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *