Një automjet është djegur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.

 

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në orën 02:30 të mëngjesit në Vlorë, ndërsa mjeti “Ford” i cili ka qenë në pronësi të shtetasit L.K.

 

Si pasojë e kësaj, ka pasur vetëm dëme materiale.

 

Vlorë/Informacion paraprak

 

Më datë 27.09.2022, rreth orës 02:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr në një automjet të parkuar, tip “Ford” në pronësi të shtetasit L. K., banues në Vlorë, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *