Argjentina Ramosaj duket se po punon për një projekt të ri muzikor.

 

Këngëtarja përmes një postimi që ka bërë në rrjetin social Instagram, ka publikuar një fotografi e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive.

 

“Një këngë e re rrugës”, ka shkruar ajo krahas fotos. Ndryshe, “Sekreti” është projekti i fundit i Argjentinës të cilin e solli në bashkëpunim me Dj Geek.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *