Subscribe

Gjykata e Fierit la ne burg dy te rinjte qe dhunuan per vdekje nje te moshuar ne Mallakaster gjate grabitjes se nje banese.

 

Togat e zeza dhane masen “arrest me burg” per Musa Godon dhe Ervis Halimin.

 

Dy te rinjte hyne per te grabitur nje shtepi ne fshatin Klos te Mallakastras.

 

Ne banese ishte vetem Caush Shehaj 88 vjec.

 

Autoret moren vetem 50 mije leke, e dhunuan te moshuarin i cili gjeti vdekjen ne spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *