Një 50 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Beratit për dhunë në familje.

 

50 vjeçari është me inicialet E.K., banues në Kuçovë.

 

Sipas policisë ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike në mënyre të përsëritur ndaj babit të tij shtetasit me iniciale N.K, 65 vjeç, banues po në Kucovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *