Policia e Tiranës ka arrestuar një 30-vjeçar, pasi akuzohet se ka dhunuar me grushte dy vajza në kryeqytet.

 

Albina Ruko, 26-vjeç dhe Mirela Ruko, 29-vjeçe, po ecnin në Rrugën e Bogdanëve, aty ku banojnë, teksa u kapën në befasi dhe u dhunuan nga Denis Telo.

 

Vajzat deklaruan në polici se agresoi i ka sulmuar fizikisht pa arsye.

 

Mësohet se Telo vuan nga probleme të shëndetit mendor dhe është arrestuar edhe më parë për dhunë ndaj kalimtarëve.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.