Një 53-vjeçar është vënë në pranga nga uniformat blu pasi ka dhunuar bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Pas denoncimit, policia e Shkodrës ka bërë të mundur prangosjen e tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër arrestuan shtetasin P. G., 53 vjeç, banues në Shkodër, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij dhe vajzës së tyre”, thuhet në njoftim.

Po ashtu, një 20-vjeçar, banues në fshatin Shtoj i Ri, është proceduar pasi ka dhunuar prindërit./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *