Avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjesi u dhunua brutalisht ditën e sotme.

Ai ende nuk është marrë në pyetje, pasi vijon të jetë në ekzaminim mjekësor.

Lexo edhe :

Related Posts

4 autorët që e kanë sulmuar duket se kanë planifikuar gjithççka, pasi afrohen dhe e qëllojnë menjëherë me leva dhe sende të forta.

Ata nuk kanë qenë të maskuar dhe po vijon puna për t’i identifikuar, teksa po shihen edhe pamjet e kamerave. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *