Subscribe

Kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku ka zhvilluar këtë të dielë një takim me kryeministrin Rama.

 

Marku është parë të shkojë në Kryeministri rreth orës 9:00 të mëgjesit.

 

Takimi mes prokurores së përkohshme Arta Marku dhe kryeministrit Rama ka ardhur vetëm 7 orë pas mbylljes së protestës së opozitës ku pati përplasje të shumta mes protestuesve dhe policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.