Mariglen Haka dyshohet se ka qenë shënjestra e atentatit të orëve të vona të së shtunës ku humbi jetën halla e tij dhe ai vetë mbeti I plagosur.

 

27 vjeçari, Mariglen Haka njihet si pjesë e bandës së Niklës, ndërsa është arrestuar nga FNSH në 2018-ën.

 

Ngjarja ndodhi në derën e banesës në fshatin Zezë të Krujës.

 

Policia ende nuk e ka një pistë të saktë, ndërsa po heton atë të një hakmarrje të mundshme.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *