Subscribe

Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja me armë zjarri në Tiranë.

Gazetari i Vizion Plus Esido Barkaj bën me dije se i plagosur ka mbetur Xhevahir Kolaveri, 47 vjeç, i cili është transportuar në spitalin e Traumës për ndihmë mjkësore.

Lexo edhe :

Related Posts

Ndërkohë që autori Amarildo Kamberi është shpallur në kërkim.

Shkak, dyshohet se ka qenë një konflikt për çështje pronësei mes dy personave që ishin fqinj me njëri-tjetrin.

Sipas policisë, ngjarja është regjistruar në orën 17:35 minuta, ndërsa i plagosuri ka marrë plumbin në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën

Më datë 17.02.2024, rreth orës 17:35, në Rrugën e Elbasanit, shtetasi A. K., dyshohet se ka plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasin Xh. K., rreth 47 vjeç, (fqinj me njëri-tjetrin), i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *