Subscribe

Pas kontrolleve policia ka gjetur pistoleten me te cilen Arsen Muskurti pasditen e djeshme vrau vëllain dhe kunatën e tij.

 

Burimet bëjnë me dije se pistoleta nuk është gjetur në kosh mbeturinash siç autori pretendoni fillimisht se e kishte hedhur.

 

Në orët e vona të mbrëmjes ai është marrë në pyetje nga policia dhe prokuroria ku pasi ka pranuar autorësinë e krimit ka treguar edhe motivet që e çuan për të kryer aktin e rëndë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *