Miley Cyrus pozoi topless në “Instagram” këtë javë dhe tha se ka më shumë kohë për t’i bërë video vetes zhveshur, pas ndarjes nga Cody Simpson.

 

Këngëtarja 27-vjeçare, mbështolli krahët rreth vetes dhe kafshoi buzën për kamerën në një seri postimesh dhe në “Instagram”. Në një foto, ajo zbërthen pantallonat e saj prej lëkure. “Dëshiron të prekësh?”, shkruan Miley në një foto, duke provokuar kështu fansat.

 

Kjo vjen një muaj pasi këngëtarja dhe Cody u ndanë larg pasi ishin lidhur për 10 muaj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *