Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë, Ardiana Matoshi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për jetën private.

 

I dashuri i saj, Keith, ka publikuar së fundmi një video, teksa shihen të dy së bashku duke kënduar në një nga kafenetë e Prishtinës.

 

Klikoni linkuni për të parë videon: https://www.vizionplus.tv/wp-content/uploads/2021/06/PER-WEB-1.3gp

 

Matoshi ka rrëfyer nëpër intervista se lidhja e tyre është paragjykuar dhe kritikuar për shkak të moshës dhe kombësisë së Keith Oëen Groeneveld. Ai është 21 vjeç nga Afrika e Jugut

 

Mirëpo, çiftit nuk i ka marrë për bazë kritikat,  duke mos hzituar në asnjë cast t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit edhe në rrjetet sociale.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *