Deputetët e Partisë Demokratike janë mbledhur këtë të mërkurë në një drekë përpara festës së fundvitit në periferi të Tiranës.

 

 

Deputetja Jorida Tabaku ka publikuar edhe pamjet nga dreka ku kanë ngritur një dolli për mendimin ndryshe.

 

 

“Një dolli për mendimin ndryshe; se të duash të ndryshosh për mirë nuk të bën as të shitur e as të blerë e as peng”– shkruan Tabaku.

 

 

Të pranishëm janë pothuajse të gjithë deputetët, duke përfshirë, Berishën, Bardhin apo Xhelal Mziun.

 

 

Ajo që bie në sy është mungesa e Lulzim Bashës dhe Enkelejd Alibeajt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *