Demi Rose nuk i ka rezistuar dot dëshirës për të marrë disa rreze dielli në plazhet e mrekullueshme të Ibiza, duke rrëmbyer kështu vëmendjen e gjithë pushuesve.

 

 

Modelja britanike mbante veshur nëj palë bikini të vogla në ngjyrë bezhë, që i ekspozonin mjaft mirë format e kolme.

 

 

Më të pasme super gjigande dhe me një dekolte të bollshme, 22 vjeçarja ka kthyer kokat e të gjithë meshkujve që pushonin aty pranë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *