Modelja e njohur, Demi Rose, është mësuar ti ekspozojë format trupore dhe për të nuk përbën aspak problem.

 

 

Kësaj herë ajo ka treguar linjat e saj perfekte, në një fustan të zi, i cili në pjesën anësore të tij ishte goxha i hapur. Për këtë modeles i është dashur të mos vesh të mbrendshme dhe kjo duket më së miri nga foto.

 

 

Modelja Rose duket e përkryer dhe shumë sensuale. Asnjë mashkull nuk do të mund t’i rezistonte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *