Demi Rose u bë e famshme për fizikun e saj dhe bukurinë mahnitëse. Modelja 25-vjeçare i ngriti sërish temperaturat me fotot e saj të fundit. E veshur me një palë bikini në ngjyrë neoni, bukuroshja ekspozoi format e saj marramendëse.

 

Ajo shtrëngoi bikinit e saj për të nxjerrë më në hap dekoltenë dhe të pasmet, teksa vështronte nga larg.

 

Postimet e saj të fundit vijnë pasi foli për humbjen e prindërve të saj në moshën 24-vjeçare dhe si e përballoi hidhërimin e saj.

 

Demi Rose humbi babanë në fund të vitit 2018, kurse në qershor të 2019 u nda nga jeta nëna e saj.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *