Ditea dhe Dijonisi diskutuan situatën e krijuar mes tyre, pasi fermeri i tha që është i dashuruar me të.

Ditea i kërkoi që të mos e vinte në të tilla pozita, teksa Dijonisi theksoi se thjesht po bënte shaka. Ai shtoi se e shikon atë si motër.

Lexo edhe :

Related Posts

Pjesë nga biseda:

Ditea: E di që po talleshe dje me ato gjërat që po thoje, por të lutem mos më vër në siklet, sepse ti e di që të kam shumë xhan

Dijonisi: Pse? Nga e di ti që po tallesha unë?

Ditea: Po e di që je tallur

Dijonisi: Fle gjumë rehat, unë të kam si motër, bëj shaka

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *