Shpesh është përfolur për një dasmë të afërt të Armina Mevlanit me Shkëlzen Berishën. Por planet mesa duket duhet të presin edhe pak.

 

Blogerja e njohur ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku tregon se cila do të jetë blerja e radhës e saj.

 

Dhe nuk ka të bëjë fare me veshje apo organizim për dasmë. Armina kërkon një ishull privat.

 

“Po kërkoj për një ishull privat”, shkruhet në foton e shpërndarë nga Armina Mevlani.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *