Subscribe

Spektakli i madh i kërcimit në Vizion Plus, “Dancing with the Stars” mbyll sonte rrugëtimin e gjatë.

 

Mbrëmja e sotme do të kurorëzojë fituesin e edicionit të 7 të këtij kompeticioni kërcimi që cdo të premte ka mbajtur të mbërthyer para ekranit të Vizion Plus teleshikuesit.

 

6 emra të njohur të artit, muzikës dhe ekranit shqiptar do të jenë në garë për çmimin e madh.

 

Produksioni ka menduar ta beje finalen e “Dancing…” nje show te vertete dhe me plot surpriza, njera prej te cilave eshte zbuluar tashme dhe ka te beje me pranine e aktorit te njohur turk te telenovelave, Tolgahan Salyisman, njekohesisht partneri i prezantues se ketij edicioni Almeda Abazi.

 

Të gjithë kanë mundësi të votojnë te preferuarin tuaj duke derguar mesazh ne 51115 me kodin VIP.

 

VIP10 • Viktor Zhusti

VIP12 • Soni Malaj

VIP8 • Aulona Musta

VIP2 • Amos Zaharia

VIP9 • Kristi Popa

VIP5 • Roland Hysi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *