Dy punonjës policie kanë rënë pre e të shtënave me armë këtë të premte në Vlorë.

 

Vizion Plus ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes.

 

Dy punonjësit e policisë Nako Mehmetaj dhe Anxhelo Breshani ishin jashtë orarit të shërbimit ndërsa janë qlluar nga një tjetër automjet në lëvizje.

 

Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka patur asnjë të lënduar.

 

Në vendin e ngjarjes janë gjetur 5 gëzhoja plumbash.

Leave a Reply

Your email address will not be published.