Federata Shqiptare e Futbollit, ka nxjerrë në shitje biletat e ndeshjes eliminatore të EURO 2020, Shqipëri-Islandë, përballje e cila do të zhvillohet në datën 10 shtator 2019 ora 20:45  në stadiumin “Elbasan Arena”.

FSHF sqaron se të interesuarit për bileta, mund ti blejnë ato në websitin në linkun përkatës: bileta.fshf.org.

Sqarohet gjithashtu se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje për sfiden Elbasan-Islande.

Dueli I datës 10 shtator është I vlefshëm për Grupin H të eleminatoreve të kampionatit europian ku Shqiperia është në grup me Francën, Turqinë, Islandën, Moldavinë dhe Andorrën.

 

Me poshte lista e plote e biletave per sektorin e stadiumit ne sfiden Shqiperi-Islande.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *