Subscribe

Policia e Shtetit ka dhënë detaje lidhur me operacionin e kësaj të enjteje në Berat ku iu vunë prangat 11 personave për kultivim kanabisi.

 

Sipas policisë, u sekuestruan 700 arka me kanabis, 8 thasë me hashash dhe sasi të tjera.

 

Vizion Plus ka mësuar edhe emrat e peronave që janë arrestuar, të cilët janë:

 

Hamdi Dyli, Endriol Xheka, Blerim Xheka, Samoel Lushaj, Jurgen Ujkaj, Mirvaldo Disha, Sidrit Bisha, Bashkim Mema, Edison Mema, Drita Mema dhe Izmire Mema.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *