Humb jeten nga Covid-19 mjeku i njohur imazherist në Berat.

63 vjeçari Gëzim Lamaj, raporton Vizion Plus, ishte i shtruar prej ditesh në spitalin infektiv në Tiranë për shkak të rëndimit të gjëndjës.

Fatkeqësisht ai nuk e ka mposhtur  dot virusin Covid-19 .

Mjeku Lamaj punonte prej vitesh ne sptalin rajonal të Beratit si ekografist , si dhe në radioskopi .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *