Një 54-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia në Itali, pasi u kthye në një shqetësim për klientët dhe punonjësit e një bari, ku ishte ulur për të konsumuar alkool.

 

Në efektin e alkoolit, Shpëtim Bogdani filloi të kërcënonte klientët, ndërsa qëlloi me shuplakë edhe baristen, e cila ishte me origjinë kineze.

 

Po ashtu, shqiptari filloi të thyente gotat dhe të hidhte vazot e luleve në tokë. Pas këtyre incidenteve, ai tentoi të largohej nga vendngjarja, po u kap në kohë nga karabinierët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *