Teksa disa nga fermerët e kanë kaluar mëngjesin së bashku duke pirë kafe, biseda ka qenë shumë miqësore dhe është shoqëruar me batuta dhe të qeshura.

Pjesë e tyre ka qenë edhe Artemisa, të cilën fermerët e kanë komplimentuar për flokët kaçurrela që ka.

Teksa aktorja tregon se si i stilonte flokët kur ishte në gjimnaz, Çiljeta ka shprehur dëshirën se kaçurrelat i kanë pëlqyer gjithmonë.

Më tej, ajo thotë se edhe kur i ka pasur vetë vite më parë, i kanë shkuar shumë.

Historikisht i kam pasur qejf flokët kaçurrela. Edhe mua më shkonin flokët shumë kur i kisha kaçurrela kështu”, ka thënë ndër të tjera Çljeta./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *