Kanë kaluar dy dekada që kur Victoria dhe David Beckham thanë “ Po” në altar. Stilistja 46 vjecare ka treguar tani sekretin e martesës së tyre në një rrëfim për Today.

“Besoj se fëmijët janë prioriteti ynë, dhe cdo gjë që bëjmë, vërtitet rreth tyre”, u shpreh ajo.

“Punojmë të dy shumë fort. E duam jetën tonë profesionale. Mbështetemi tek njëri-tjetri dhe jemi me fat që jemi gjetur dhe që mundëm të rriteshim bashkë”, vazhdoi ajo.

E pyetur se cfarë ndjeu kur e pa të shoqin në fillim, u përgjigj: “Ishte dashuri me shikim të parë”! Victoria dhe David kanë katër fëmijë bashkë: Brooklyn, 20 vjec,  Romeo 17, Cruz 14 dhe vajzën Harper, 8 vjece./ Living

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *