Këto ditë po qarkullojnë në internet foto nga fëmijëria të aktores së njohur Asli Enver dhe Fahriye Evcen.

Këto foto kanë marrë mijëra pëlqime në rrjetet sociale. Disa nga fansat i njohën menjëherë, por kishte dhe nga ata që nuk arrin të gjenin cila ishte në foto.

Fahriye Evcen aktualisht është 33 vjeç. Ajo u bë e njohur për rolin në “Trumcaku” ku interpretonte krah bashkëshortit të saj Burak Ozcevit. Dy aktorët janë prindër të një djali të quajtur Karan.

Asli Enver ka qenë në këtë foto 4 vjeç megjithatë fansat komentojnë se buzëqeshja e aktores përcjell të njëjtën ëmbëlsi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *