Christina Aguilera është një ndër artistet që di të ndezë skenën dhe publikun me performancat e saj.

 

Në shfaqjen e saj më të fundit në Ëembley Arena në Londër, ajo ka pas një paraqitje ndryshe, është shfaqur në skenë bashkë me të bijën Summer Rain në krahë.

 

Këngëtarja, 38 vjeçare mbante në krah vajzën e saj, ndërsa këndonte Let There Be Love, një këngë vallëzimi nga albumi i saj i shtatë Lotus.

 

Aguilera kishte zgjedhur të vishej me të kuqe dhe të zezë për të argëtuar fansat e saj.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *