Borussia Dortmund ka mposhtur 0 me 2 Slavia Prague në ndeshjen e vlefshme për Champions League.

 

Dy golat e Akraf Hakim në secilën pjesë ndihmuan verdhezinjtë gjermanë që të mernin një fitore të rëndësishme dhe të ngjiten në kuotën e 4 pikëve pas barazimit në ndeshjen e parë me Barcelonën.

 

Nga ana tjetër ka zhgënjyer Napoli, I cili ka barazuar 0 me 0 në Belgjikë përballë Genk.

 

Dy ndeshjet e Champions League u transmetuan ekskluzivisht në Tring.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *