Ai është një artist i ri, që ka rrëmbyer zemrat e publikut me zërin e ëmbël dhe me pamjen e një djali naiv,por ja që Butrint Imeri nuk është aq i pafajshëm sa duket.

 

 

Në një intervistë të dhënë së fundmi për Prive, për të promovuar edhe klipin e tij më të ri “Mona Lisa”, 20 vjeçari është pyetur për jetën sentimentale.

 

 

Ai ka thënë se ka tre vite që nuk është në një lidhje serioze dhe se gjatë kësaj kohe thjesht ka bërë qejf me femrat që ka pasur, por nuk ka patur ndjenja për to.

 

 

Më tej Butriniti ka shtuar se ka qenë i lidhur me gjashtë femra të skenës shqiptare duke theksuar sërish se kanë qenë lidhje të shkurtra dhe të parëndësishme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *