Një grua është hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte këtë të dielë në Burrel.

 

Ngjarja është shënuar rreth orës 14:00 në bllokun e pallateve afër stadiumit “Liri Ballabani” të qytetit të Burrelit.

 

Ende nuk dihet identiteti i gruas, ndërsa mësohet se është e moshës rreth të 50-ave.

 

Policia dhe prokuroria e Matit ndodhen në vendin e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.