Pas aventurës tek PSG, Gianluigi Buffon duket se do të rikthehet sërish tek Juventus.

 

Sipas Sky Sport, 41 vjeçari do t’I nënshtrohet të enjten testeve mjekësore.

 

Buffon do të nënshkruaj për një vit me bardhezinjtë, ku dhe pritet që të mbyllë përfundimisht karrierën e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *