Buffon largohet nga Juventus por jo nga futbolli I luajtur.

 

Legjenda e portës së bardhezinjve tha gjatë një konference për shtyp se të shtunën do të luajë ndeshjen e fundit ndaj Veronës dhe me pas do të nisë të mendoje se cfarë do të bëjë në të ardhmen.

 

Ai pohoi se ka marrë oferta stimuluese nga jashtë dukë përjashtuar një herë e mirë transferimin Brenda Italisë.

 

Po ashtu Buffon bëri të ditur se nuk do të luajë më as me kombëtaren italiane

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *