Në një bisedë me Baby G, Buçko rrëfen eksperiencën e tij të parë në profesion.

Ai u shpreh se ka nisur në një restorant në moshën 16 vjeçare. Siç tregon fermeri, puna në restorante ishte shumë stresuese. Buçko u shpreh se ka punuar dy turne.

“Isha 16 vjeç, punova fort. Puna në restorant ishte e frikshme. I binte të punoja nga ora 4 e mëngjesit deri në 4 të pasdites, pastaj 6 deri në 4 të mëngjesit, pra turnin e dytë. Ishte shumë stresuese. Kur e bën dy turne, sidomos turn i dytë je i mbyllur brenda. Ishte punë shumë e lodhshme. Më pas nisi karantina dhe u mora me publikim e videove në rrjetet sociale”, tregon Buçko. /vizionplus.tv

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *