Subscribe

Të shtëna me armë zjarri raportohen mbrëmjen e sotme në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë.

Një numër i madh forcash policore dhe qytetarësh ndodhen tek lulishtja e zonës. Nga të dhënat paraprake mësohet se një person ka qëlluar me armë, e për pasojë ka mbetur i plagosur në këmbë një 22 vjeçar, i cili aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë pritet të zbardhen të tjera detaje lidhur me këtë ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *